Process Improvement Specialist - Bulgarian

Location: Bucharest, Bucharest, Romania
Date Posted: 10-04-2018
Специалист подобряване на процеси с български  език

Присъединете  се към екипа на Обслужване на клиенти Вивре!

Учим и растем  заедно в най-успешната стартова компания за румънска електронна търговия!

Много важно за нас е това какъв си ти.
Имаме  нужда в екипа ни от проактивни колеги, насочени към намирането на решения с много добра комуникация, както в екипа, така и във взаимоотношенията с нашите клиенти.

Разчитаме на теб , че ще проявиш необходимите умения:
- Внимание към детайли, отговорност, коректност, сериозност и добра организация на времето;
- Умнеия за анализ и идентифициране на ситуации, създадени във взаимоотношенията с клиентите и при решаването на случайни непредвидени обстоятелства;
- Капацитет за концентрация върху решаване на повече задачи по едно и  същото време и способност за взимане на решения;
- Позитивно отношение, проактивност, аутомотивация и екипен дух;
- Способност и желание за продължително учене и перфекциониране.

Ето защо считаме за необходимо да имаш:

. Завършено висше образование
. Добри писмени и устни комуникационни умения на български  език;
. Умения за писмена и устна  комуникация на английски език - най-малко средно ниво;
. Средното работно познание в MS Office (особено Word и Excel) е предимство.

Какво ще правиш?

За начало, ще извършиш следните дейности:

- Актуализиране и проверка на състоянието на поръчките, направени  от клиентите в информацинната ни  системата;
- Проследяване на поръчките, направени  от клиентите и статуса на продуктите в рамките на  периода на доставка;
- Разбиране и обработване на заявките на клиенти чрез електронна поща, телефон или Facebook през целия процес на доставка чрез правилно прилагане на правните и търговските условия;
- Осигуряване на подкрепа и предлагане на изгодни решения на изискванията на клиентите, в съответствие с правилата и процедурите.

С течение на времето ще ти бъдат дадени по-сложни задачи, които да ти помогнат да развиещ уменията си:

- Проследяване и осигуряване на доставки до клиентите на компанията след изпращане на пратки и осигуряване на комуникация с куриерската компания за доставка;
- Изготвяне на различни отчети и анализи, свързани с категории клиенти, поръчки или дейности;
- Централизирне на проблеми, появили се от  имейли или телефонни обаждания, проследявайки  ги заедно с други отдели и участвайки в стратегията им за решението им;
- Изследване и изпълнение на решения за оплаквания / искания / нужди на клиенти;
- Осигуряване на подкрепа при изпълнението на различни организационни проекти заедно с други отдели ( логистика, маркетинг, ИТ).

Защо да се присъедините към екипа  на Customer Support Vivre?

- Мотивиращ пакет  заплата (фиксирана заплата, ваучери за храна и бонус въз основа на резултатите);
- Медицински абонамент за един от водещите доставчици на частни здравни услуги в Букурещ;
- Подкрепа за първоначално обучение в екип и възможност за развитие;
- Присъединяване към млад, отговорен, мултикултурен и динамичен екип;
- Безсрочен договор за работа;
- Работно време: 8 часа на ден. От понеделник до петък, от 09:00 до 18:00 часа, 1 час обедна почивка.

За VIVRE

Ние сме онлайн търговец, специализиран в Home & Lifestyle, който присъства в 8 европейски пазара: Румъния, България, Унгария, Хърватия, Полша, Словакия, Словения и Чехия. Нашият екип се състои от над 200 души: търговци, маркетинг специалисти, логистика и други. Нашата цел е да бъдем основната дестинация за пазаруване за клиентите за  home & lifestyle
и да бъдем вдъхновение в Източна и Централна Европа.

Очакваме с интерес  Вашето CV!

Ако смятаме, че сте подходящ, ще ви поканим да се срещнете с нас, за да се запознаем и да проведем кратка сесия за тестване на знания и способности.
За повече информация, моля свържете се с нас на адрес recrutare@vivre.eu или на телефон 0753.114.650.

Кратко интервю:

1. Защо мислите, че сте подходящ за тази работа?
2. Кои са елементите, които ви мотивират, когато искате да завършите/направите  нещо?
3. Как успявате да решите  деликатна ситуация по отношение на клиент?

this job portal is powered by CATS