Process Improvement Specialist with Bulgarian

Location: Bucharest, Bucharest, Romania
Date Posted: 17-08-2018
Присъединете  се към екипа на Обслужване на клиенти Вивре!
Учим и растем  заедно в най-успешната стартова компания за румънска електронна търговия!

Какво желаем от теб:
  • Завършено висше образование;
  • Средно работно познание в MS Office (особено Word и Excel);
  • Добри писмени и устни комуникационни умения на български език и на английски език (най-малко средно ниво);
  • Умнеия за анализ и идентифициране на ситуации, създадени във взаимоотношенията с клиентите и при решаването на случайни непредвидени обстоятелства;
  • Позитивно отношение, проактивност, аутомотивация и екипен дух;
  • Внимание към детайли, отговорност, коректност, сериозност и добра организация на времето.

Ето и дейностите, които ще извършиш:
  • Актуализиране и проверка на състоянието на поръчките, направени  от клиентите в информацинната ни системата;
  • Проследяване на поръчките, разбирането и обработването на заявките на клиенти чрез електронна поща, телефон или Facebook през целия процес на доставка чрез правилно прилагане на правните и търговските условия;
  • Осигуряване на подкрепа и предлагане на изгодни решения на изискванията на клиентите, в съответствие с правилата и процедурите.

С течение на времето ще ти бъдат дадени по-сложни задачи, които да ти помогнат да развиещ уменията си:
  • Проследяване и осигуряване на доставки до клиентите на компанията, за правилната им доставка;
  • Изготвяне на различни отчети и анализи, свързани с категории клиенти, поръчки или дейности;
  • Централизирне на случаи, появили се от  имейли или телефонни обаждания, проследявайки  ги заедно с други отдели ( логистика, маркетинг, ИТ) и участвайки в стратегията им за решението им.

Защо да се присъединиш към екипа?
  • Мотивиращ пакет  заплата (фиксирана заплата, ваучери за храна, допълнителен медицински абонамент и бонус въз основа на резултатите);
  • Подкрепа за първоначално обучение в екип и възможност за развитие;
  • Възможност за развитие въз основа на резултатите;
  • Ще бъдеш част от млад и отговорен екип с динамична организационна култура.

Дейност: Пълен работен ден (от понеделник до петък, работно време  от 09.00 до 18.00 часа) в централата ни в Букурещ, сграда "Green Gate" , бул. "Тудор Владимиреску" 22, сектор 5.

Очакваме с интерес  твоето CV !
Каним те да се запознаеш с дейностите на отдела и да кандидатстваш онлайн, като изпратиш CV-то си  и ни предоставиш възможно най-много информация за твоят предишен професионален опит.

За VIVRE

Ние сме онлайн търговец, специализиран в Home & Lifestyle, който присъства в 9 европейски пазара: Румъния, България, Унгария, Хърватия, Полша, Словакия, Словения, Чехия и Гърция. Нашият екип се състои от над 280 души: търговци, специалисти в обработване на текст, маркетинг специалисти, логистика, технически специалисти и други. Нашата цел е да бъдем основната дестинация за пазаруване  home & lifestyle и да бъдем вдъхновение в Източна и Централна Европа.

За повече информация, моля свържете се с нас на имейл  recrutare@vivre.eu или на следните телефони: 0753.114.650 и  0746.114.650

this job portal is powered by CATS