Personal depozit (picking/receptie/shipping/retur/ tamplarie)

Location: Bucharest, Bucharest
Date Posted: 10-01-2017

Candidatul ideal

Suntem in cautarea unor colegi pentru marirea echipelor de: picking/receptie/shipping/retur/tamplarie.

Cerinte:

- Minimum 8 clase
- Experienta in receptie/picking/ambalare si lucrat cu scanner, coduri de bare;
- Disponibilitate la efort fizic si manipulare de marfa;
- Responsabil, harnic, perseverent, onest, dinamic, ordonat;
- Abilitati de comunicare si lucru in echipa.

Responsabilitati generale ale echipelor:

- Descarcare/incarcare marfuri (paleti/cutii/etc);
- Aranjare produse la raft in depozit;
- Manipulare/sortare/ambalare produse in cadrul depozitului;
- Paletizare/infoliere colete;
- Etichetare/scanare/receptie produse;
- Respectarea procedurilor interne;
- Culegerea produselor de la raft din depozit (picking);
- Receptia produselor la raft (receptie);
- Impachetarea produselor (ambalare);
- E
fectueaza servicii de reparatii pentru tamplarie;
- Efectueaza activitati de reconditionare mobila;

Beneficii Oferite:

Pachet salarial motivant (contract de munca, program de lucru in ture, salariu fix declarat integral in contract, bonus de performanta acordat lunar, bonuri de masa)
Posibilitati de avansare.

Alte informatii:
Adresa depozit: Soseaua Giurgiului Nr.321, Sector 4 (Zona Gara Progresului).
Transport in comun cu autobuzele 116/216/202; tramvaiul 7 sau 25 - in directia Gara Progresului, la capat de linie. De la capatul de linie al autobuzului 116, centrul logistic se afla pe stanga (cladiri cu alb si albastru).

Daca sunteti interesati, va rugam sa ne contactati la telefon 0755 114 650 sau sa aplicati cu CV-ul personal la acest anunt.

Despre VIVRE

Lider in sectorul vanzarilor online pentru bunuri de home&deco in Europa de Est (Romania, Bulgaria, Ungaria, Croatia, Polonia la adresele www.vivre.ro, www.vivre.bg, www.vivre.hu, www.vivre.hr, www.vivre.eu), Vivre este o forma inovativa de retail si o destinatie exclusivista pentru pasionatii de lucruri frumoase. Avem si consolidam o echipa tanara, o crestere alerta si o cultura de castigatori. Vivre este dedicat clientilor sai oferind tot ce este necesar pentru o casa frumoasa si utila, la preturi corecte pentru produse mereu noi si de calitate.

Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la adresa de email recrutare@vivre.eu sau la numarul de telelefon 0755 114 650.
this job portal is powered by CATS